Palermo prekinuo Milanov niz, slavio u gostima poslije 2009.

Nogometaši Milana imali su šest utakmica bez poraza, no kiks kod kuće i poraz od Palerma vratio ih je na sedmo mjesto na ljestvici. Palermo je sad 13. klub u Italiji

Pippo Inzaghi nije vidio gol svoje momčadi tek drugi put ove sezone. Poslije Juventusa, Palermo je također ostavio crveno-crne na nuli i pobijedio s 2-0 na San Siru. Bila je to prva pobjeda Palerma u Milanu poslije pet godina čekanja.

Cristian Zapata pokušat će što prije zaboraviti ovu utakmicu. Prvo je u 23. minuti pogodio sam svoju mrežu poslije kornera i udarca Ezequiela Munoza, pa zatim u 26. minuti nije znao kako zaustaviti Paula Dybalu, koji je postavio konačnih 0-2.

Milan je pao na sedmo mjesto sa 16 bodova iz deset utakmica. Vodeći Juventus ima devet bodova više. Palermo je 13. s 12 bodova, šest više od opasne zone u talijanskom prvenstvu.

U ponedjeljak se igraju posljednje dvije utakmice. Cesena dočekuje Veronu, a Lazio bi pobjedom protiv Cagliarija mogao doći na treće mjesto na ljestvici.