Panathinaikos je slavio golom Petrića na asistenciju Pranjića

U slavlju domaćina 1-0 igrala su sva trojica Hrvata, a pobjednički gol pao je nakon ubačaja Danijela Pranjića iz slobodnog udarca kada je Mladen Petrić zabio glavom

Panathinaikos je na domaćem travnjaku u 18. kolu grčkog prvenstva svladao Levadiakos 1-0 te tako ostvario treću pobjedu u posljednja četiri kola i stigao na tri boda zaostatka za vodećim Olympiacosom i samo bod manje od drugoplasiranog PAOK-a.

Utakmicu su za domaćine započela sva tri hrvatska igrača koja nastupaju za Pao. Gordon Schildenfeld igrao je lijevog beka, Danijel Pranjić desnog veznog, a Mladen Petrić lijevog napadača u 4-4-2 sustavu. Prva dvojica bila su na travnjaku cijelu utakmicu, dok je Petrić iz igre izašao u 76. minuti susreta.

Upravo su Hrvati ti koji su 'skuhali' pobjednički gol. Danijel Pranjić ubacio je iz slobodnog udarca s 25 metara u 29. minuti susreta, a Mladen Petrić zabio je glavom iz sumnjive situacije na koju su se gosti žalili da je bilo zaleđe.