Panucci u 90. za pobjedu Rome, slavio i Inter

Romi je pobjedu u Genoi donio branič Panucci u zadnjoj minuti, a Inter je svoj posao protiv Atalante odradio već u prvih pola sata

Nakon što je 'ugasio' škotske nade za odlazak na Euro, Christian Panucci je važan gol zabio i za Romu. U 90. minuti je pogodio za 1-0 pobjedu Rimljana na gostovanju kod Genoe. Ova teško izborena pobjeda je četvrta Romina u zadnjih šest utakmica i sedma prvenstvena.
Sve zanimljivo u dvoboju Intera i Atalante na San Siru dogodilo se u prvih 40 minuta. Barem što se golova tiče. Inter je rano poveo, već u 11. minuti pogodio je David Suazo. Zlatan Ibrahimović na početku je ostao na klupi, a nakon Suaza ukazanu priliku je iskoristio i Julio Cruz. Nakon duplog pasa Suaza i Zanettija, Cruzu nije bilo teško povisiti na 2-0. Nismo dugo čekali na odgovor Atalante. Napadač Sergio Floccari opalio je iz velike daljine i pogodio mrežu Julija Cesara. Do kraja više nije bilo promjena rezultata. Tek je u posljednjoj minuti Atalantin Simone Inzaghi zaradio crveni karton.
Inter i Roma i dalje su prvi favoriti za osvajanje titule. Milanezi imaju tri boda više od drugoplasiranih Rimljana.