Partizan izjednačio u 91. min., laka pobjeda Celtica u Belfastu

Partizan je odigrao lošu utakmicu u Armeniji protiv Shiraka, golman ih je spašavao, a zatim su u 91. minuti zabili gol za 1-1 i znatno povećanje šansi za prolaz dalje...

U srijedu se odigralo preostalih devet utakmica 2. pretkola Lige prvaka, a dinamovcima je najzanimljivije bilo u Belfastu.

'Modri' se nadaju kiksu nekog od nositelja kako bi oni dobili taj status u zadnjem pretkolu, a Celtic je jedan od njih. No škotska momčad rutinski je odradila gostovanje, pobijedili su Cliftonville 3-0.

Partizan je odigrao lošu utakmicu u Armeniji protiv Shiraka, golman ih je spašavao, a onda su u 91. minuti zabili gol za 1-1 i znatno povećanje šansi za prolaz.

Prošlosezonski poznanik 'modrih', bugarski Ludogorec, vodio je 1-0 i imao igrača više u Bratislavi, a onda sve prokockao u posljednje tri minute. Slovan je zabio dva gola za potpuni preokret.