Partizan ponovno uvjerljiv protiv Cibone u Pioniru

Košarkaši Cibone poraženi su u prvoj utakmici četvrtfinala NLB lige na gostovanju kod Partizana u Hali Pionir s 90-80

To im je drugi poraz od crno-bijelih u četiri dana te se "vukovi" nalaze samo jedan poraz od ispadanja iz tog natjecanja. Ogled hrvatskog i srpskog prvaka bio je neizvjestan tek prvih 25 minuta, a tada je započela serija domaćih, kojom su stekli dvoznamenkastu prednost. Partizan je dominirao do 37. minute, kad je Cibona napravila seriju 9-0 i približila se na 82-76. No zahvaljujući Miltu Palaciju i Nikoli Pekoviću, domaći su se vrlo brzo vratili na više od 10 koševa prednosti i došli do prednosti 1-0 u četvrtfinalnoj seriji. Centar Nikola Peković predvodio je Partizan s 19 koševa i sedam skokova, a Milt Palacio postigao je 14 koševa uz pet asistencija. Kod Cibone su se istaknuli Chris Warren s 19 i Damir Mulaomerović s 18 koševa. Druga četvrtfinalna utakmica ova dva rivala na rasporedu je u četvrtak.