Pavlovićev cepelin s 'krivom' rukom među najboljima u kolu

Zlatko Horvat mu je bacio na cepelin, Domagoj Pavlović je skočio između dvojice igrača gostujuće momčadi, primio loptu lijevom, slabijom, rukom i zabio prekrasan gol

U tužnoj Zagrebovoj večeri u kojoj su ostali bez osmine finala Lige prvaka rukometaši Zlatka Saračevića nisu imali nimalo razloga za slavlje. 'Plinari' su bili loši, pročitani, nemoćni, spori, a pognute glave kroz gotovo svih 60 minuta jasno su pokazivale u kakvom su stanju igrači hrvatskog prvaka.

Jedan od rijetkih svijetlih trenutaka utakmice u Areni gol je Domagoja Pavlovića. Sjajni rukometaš Zagreba u prošlom je kolu zabio gol 'krivom' rukom, a sada je istu stvar ponovio i protiv Kristianstada.

Kapetan Zlatko Horvat bacio mu je na cepelin, Pavlović je skočio između dva igrača gostujuće momčadi, ulovio loptu lijevom rukom i zabio za 26-22 dvije minute prije kraja.

Nedovoljno za slavlje, ali dovoljno da ga EHF uvrsti u Top 5 najljepših golova proteklog vikenda u Ligi prvaka.