Perišićev Tottenham opet bez pobjede: Izgubili od Aston Ville

Ivan Perišić je igrao do 88. minute za londonsku momčad, a u 57. minuti je promašio veliku šansu. Aston Villa je povela u 50. minuti golom Argentinca Emiliana Buendije

Nogometaši Aston Ville pobijedili su na gostovanju u Londonu Tottenham s 2-0 u utakmici 18. kola Premier lige.

Aston Villa je povela u 50. minuti golom Argentinca Emiliana Buendije, a pogotku je prethodila pogreška golmana Tottenhama Huga Llorisa nakon udarca Douglasa Luiz. Pobjedu je osigurao Brazilac Luiz golom u 73. minuti, nakon dobrog dodavanja Johna McGinna.

Ivan Perišić je igrao do 88. minute za londonsku momčad, a u 57. minuti je promašio veliku šansu.

Aston Villa je nakon šeste prvenstvene pobjede 12. na tablici s 21 bodom. Tottenham je bez pobjede u posljednje dvije utakmice, a nakon petog poraza zauzima peto mjesto na ljestvici s 30 bodova. Kasnije igraju Nottingham Forest - Chelsea.