Peti Masters u sezoni: Nadal u dva tie-breaka slomio Isnera!

Španjolski tenisač nakon sat i 55 minuta igre slomio je Amerikanca Johna Isnera sa 7-6(8), 7-6(3) u finalu Cincinnatija, osvojivši drugi Masters 1000 u tjedan dana

Treći tenisač svijeta Rafael Nadal nastavio je sa sjajnim nastupima na touru osvojivši drugi turnir iz Masters 1000 serije u samo tjedan dana! Španjolac je nakon slavlja u Montrealu došao do titule na ATP-u u Cincinnatiju svladavši u finalu američkog gorostasa Johna Isnera bez ijednog breaka.

Slavio je Nadal 7-6(8), 7-6(3) nakon sat i 55 minuta igre te je došao do 59. ATP naslova u karijeri. To mu je i 26. osvojeni Masters 1000 te već peti u sezoni.

Kao i Nadal, ni Isner nije realizirao break loptu, iako je imao tri šanse, a najbolje one kod vodstva 6-5 u prvom setu. Prvi set pripao je Španjolcu nakon tijesne borbe i u tie-breaku (10-8), a u 13. igri drugog seta ipak je prošao lakše sa 7-3.

Bila je ovo četvrta međusobna pobjeda Nadala u isto toliko mečeva.