Petrić: Gležanj je pun krvi, a to baš i nije dobar znak

Hrvatski reprezentativac Mladen Petrić odveo je HSV u osminu finala Europske lige, ali je pritom ozlijedio lijevi gležanj i vjerojatno propušta derbi

Početak utakmice potpuno smo prespavali. No ostali smo mirni. I nakon njihova gola u drugoj minuti vjerovali smo da možemo okrenuti utakmicu i proći, kaže Mladen Petrić nakon što se njegov HSV, unatoč porazu 3-2 protiv PSV-a u Eindhovenu, plasirao u osminu finala Lige Uefe. Prošli su zahvaljujući golovima u gostima, a preokret je pokrenuo upravo hrvatski napadač zabivši za 2-1 na početku drugog poluvremena.
- Živim za ovakve utakmice. Užitak je igrati u napetoj i vrućoj atmosferi - tvrdi Petrić.
Gostovanje u Eindhovenu neće pamtiti samo po dobru. U 77. minuti morao je napustiti travnjak zbog ozljede lijevoga gležnja. Vrlo vjerojatno propustit će veliki derbi u nedjelju s Bayernom u Bundesligi:
- Pogrešno sam stao. Još se nadam, ali poprilično boli. Gležanj je pun krvi, a to nikako nije dobar znak.