Pobjeda i Sučić su dobre strane Dinama u Puli. Hoxha sve bolji, ali mora pogoditi dodavanje...

Arber Hoxha kao da radi po nekoj 'šabloni'. Prođe po strani, a onda doda loptu u noge Istrinih igrača kao i u prošlom kolu. Ne može se reći da neće biti pojačanje Dinamu jer ima prodornost, ali treba se još mnogo 'izbrusiti'

Dinamo je došao do prva tri boda u nastavku sezone i to je trenutačno jedino bitno za momčad Sergeja Jakirovića koja je minimalno slavila na gostovanju u Puli protiv Istre 1961 (0-1). Zvučnijih pojačanja u ovom prijelaznom roku nije bilo, na kraju je i Josip Brekalo (26) nevjerojatnim obratom završio u Hajduku, a 'modri' sad navijače jedino mogu zadovoljiti - titulom.