Pobjednička serija Zagreba u Prvoj HNL

Zagreb je golovima Lovreka i Parlova uspio nadoknaditi zaostatak i sa 2-1 svladao Osijek te ostvario petu uzastopnu pobjedu

J... mater, viknuo je Ćiro i prošao rukom kroz kosu kad je Pavličić u 51. minuti doveo Osijek u vodstvo. Na pet metara od gola lažnjakom je izbacio Ivankovića i nakon 430 minuta golman Zagreba Stojkić potpisao je kapitulaciju. Okrenuo se Ćiro prema klupi i mahao rukama pokazivajući gdje je bio problem. Trčkarao je uz aut liniju, tražio gdje će s rukama, vikao na igrače, a nakon što je Lovrek u 67. minuti izjednačio, glasno se izderao igračima da odu po još jedan pogodak. Nije ni završio, a Mandžukić je s pet metara promašio "zicer svih zicera". A onda skok kompletne Zagrebove klupe. U 80. minuti Parlov glavom nakon kornera zabija za Zagrebovu petu uzastopnu pobjedu. Posljednje tri minute Ćiro je počeo mahati rukama i glasno psovati. - Mandžukić, idi u p.... moje matere ako ne pobijedimo. Na kraju su zagrebaši i pobijedili.