Poen stoljeća: E zbog ovoga Kinezi vladaju ovim sportom

U petom setu kod 11-11 Ma Long i Fang Bo odigrali su poen za pamćenje. Osvojio ga je Fang Bo, ali titula svjetskog prvaka otišla je u ruke njegovog sunarodnjaka...

Kinez Ma Long novi je svjetski prvak u stolnom tenisu. Ma Long je u finalu turnira u Kini pobijedio sunarodnjaka Fang Boa , 13. nositelja, i prvi put u karijeri okitio se naslovom svjetskog prvaka.

U petom setu Ma Long i Fang Bo pokazali su zašto Kinezi vladaju ovim sportom. Odigrali su nevjerojatnu izmjenu, a Svjetska stolnoteniska federacija poen je proglasila najboljim u zadnjih 15 godina.

Rezultat je bio 11-11, Fang Bo osvojio je taj nevjerojatan poen, ali naslov je na kraju otišao u ruke Ma Longa.