Pogledajte atraktivan ligaški prvijenac Brozovića za Al Nassr

Hrvatski reprezentativac zabio je za 2-0 na asistenciju Cristiana Ronalda, koji je potom i sam zabio za slavlje nad momčadi Stevena Gerrarda

Al Nassr je došao do treće uzastopne pobjede u svim natjecanjima svladavši 3-1 Al Ettiifaq Stevena Gerrarda, Jordana Hendersona i Georginija Wijnalduma. Prvijenac u saudijskom prvenstvu zabio je hrvatski reprezentativac Marcelo Brozović.

POGLEDAJTE VIDEO: Pospani Kovačić i Brozović

Epic Brozo u 59. minuti atraktivno je iz voleja pogodio u bliži kut nakon što ga je proigrao Cristiano Ronaldo. Zaigrao je Marcelo 22. put za Al Nassr u svim natjecanjima, a ima i jedan gol u azijskoj Ligi prvaka.

Ligaški prvijenac Marcela Brozovića pogledajte OVDJE.

Fantastično je iz daljine za 1-0 pogodio Alex Telles u 43. minuti, Ronaldo je u 73. iz penala koji je izborio Sadio Mane dodao 34. gol u 41. nastupu za saudijski klub, a ima i 12 asistencija. Konačan rezultat postavio je Mohammed Al-Kuwaykibi u 85. minuti.

Al Nassr je ovom pobjedom zadržao drugo mjesto, ali mu vodeći Al Hilal i dalje bježi velikih deset bodova uz utakmicu više.