Pogledajte dvije nevjerojatne obrane Pletikose protiv CSKA

U 31. minuti odličnom paradom udarac Vitinha s 20-ak metara je odbio u korner, a u 52. minuti nevjerojatnim refleksom obranio je udarac Muse iz neposredne blizine

Nogometaši Rostova su u osmom kolu ruskog prvenstva izgubili na gostovanju kod CSKA 1-0, a za minimalan poraz najzaslužniji je Stipe Pletikosa koji se istaknuo s nekoliko fantastičnih obrana.

U 31. minuti odličnom paradom udarac Vitinha s 20-ak metara je odbio u korner, a u 52. minuti nevjerojatnim refleksom obranio je udarac Muse glavom iz neposredne blizine.

Ipak, u 71. minuti ni Stipe nije mogao spasiti Rostov. CSKA je potegnuo kontru koju je golom završio Bazeljuk.

Uz Pletikosu, cijelu utakmicu za Rostov odigrao je i Hrvoje Milić.

CSKA je vodeća momčad prvenstva s 20 bodova, dok je Rostov četvrti s 14 bodova.