Pogledajte kikseve 'bilih' i kako je došlo do preokreta! Juranović je poklonio gol, i to dvaput...

Juranović je prvi put loptu 'na izvolite' dao Ivanušecu koji je s lakoćom matirao Posavca, a drugi put je pustio Oršiću da zabije gol. Čuić je zabio bombetinu, a Theophile autogol

U 34. kolu HNL-a Dinamo i Hajduk igrali su na Maksimiru. Splitski klub je pobijedio, a 'modri' su vođeni novim privremenim trenerom Zoranom Mamićem poveli već u 13. minuti golom Luke Ivanušeca.

U šesnaesterac je stizao ubačaj s desne strane, a Juranović je dočekao loptu prsima. I dok nije sigurno je li ju je htio vratiti golmanu Posavcu ili samo primiriti, ono što je uspio sigurno nije bila namjera. Smirio ju je taman za Ivanušeca koji ju je s lakoćom uzeo i matirao Posavca.

Nekoliko minuta kasnije Hajduk se mogao vratiti u utakmicu, no Mijo Caktaš promašio je cijeli gol pucajući penal. Ipak, tu grešku ispravio je Mario Čuić koji je izjednačio u 31. minuti. Eduok se namjestio leđima, dodao Čuiću, a ovaj je opalio pravu bombetinu! Pa Livaković je bio apsolutno nemoćan...

Gojak je krajem prvog poluvremena isključen, no u 61. minuti se ispostavilo kako Dinamo može s igračem manje! Oršić je nadigrao Juranovića koji je ponovno nespretno reagirao i zabio za 2-1!

Čuić je potom u 81. izjednačio glavom, a u 88. Theophile zabija autogol za potpuni preokret Hajduka!

DINAMO - HAJDUK 2-3 Čuić junak s dva gola, Hajduk u preokretu srušio Dinamo na Maksimiru nakon dvije godine!

Nismo u mogućnosti prenijeti snimku zbog autorskih prava, video golova, Gojakovog isključenja i Caktaševog penala pogledajte OVDJE.