Pogledajte penal koji je sudac poklonio Realu protiv Ciprana

KOMPROMIS Nakon smiješnog penala kojim je počastio Real Madrid protiv APOEL-a, francuski sudac samo koju minutu kasnije nije sudio čisti penal na Cristianu Ronaldu na šest metara od gola

Real je u Madridu slomio APOEL u 50. minuti, a Ronaldo je zabio svoj drugi gol na utakmici za 2-0 Reala. No bio je to poklon francuskog suca Benoita Bastiena, koji je valjda jedini vidio da je Roberto Lago igrao rukom.

Svi ostali vidjeli su da ga je lopta pogodila u prsa, ni blizu ruke.

Ronaldo je ovim golom iz penala došao do brojke 12 i sad je zabio najviše penala u povijesti Lige prvaka, jedan više od Messija.

Samo koju minutu kasnije, Benoit Bastien opet je drastično pogriješio, ovaj put nije sudio čisti penal na Ronaldu, kojeg je stoper APOEL-a 'počistio' na šest metara.

- Lopta je igrača pogodila u rame i to je prva velika pogreška suca. Dvije minute kasnije isti igrač je srušio Ronalda. To je trebao biti čisti penal - analizirao je za Marcu bivši sudac Andujar Oliver.

Bastiena vjerojatno čeka negativna ocjena kontrolora.