putem svog Facebook ili Google računa.
ili Prijava Prijavi se
63 komentara

Pogledajte penal koji je sudac poklonio Realu protiv Ciprana

KOMPROMIS Nakon smiješnog penala kojim je počastio Real Madrid protiv APOEL-a, francuski sudac samo koju minutu kasnije nije sudio čisti penal na Cristianu Ronaldu na šest metara od gola

Real je u Madridu slomio APOEL u 50. minuti, a Ronaldo je zabio svoj drugi gol na utakmici za 2-0 Reala. No bio je to poklon francuskog suca Benoita Bastiena, koji je valjda jedini vidio da je Roberto Lago igrao rukom.

POGLEDAJTE VIDEO

Svi ostali vidjeli su da ga je lopta pogodila u prsa, ni blizu ruke.

Ronaldo je ovim golom iz penala došao do brojke 12 i sad je zabio najviše penala u povijesti Lige prvaka, jedan više od Messija.

Samo koju minutu kasnije, Benoit Bastien opet je drastično pogriješio, ovaj put nije sudio čisti penal na Ronaldu, kojeg je stoper APOEL-a 'počistio' na šest metara.

- Lopta je igrača pogodila u rame i to je prva velika pogreška suca. Dvije minute kasnije isti igrač je srušio Ronalda. To je trebao biti čisti penal - analizirao je za Marcu bivši sudac Andujar Oliver.

Bastiena vjerojatno čeka negativna ocjena kontrolora.