Uh! Pogledajte što je Cristiano Ronaldo promašio u El Clásicu

Cristiano Ronaldo imao je najbolju priliku u prvom poluvremenu, no u 11. minuti promašio je cijelu loptu u kaznenom prostoru Barcelone. Portugalac rijetko propušta ovakve prilike...

Na Santiago Bernabeuu igrao se najveći klupski dvoboj svijeta, mitski El Clásico. Nakon prvog poluvremena nije bilo golova.

POGLEDAJTE! VIDEO: Evo kako je Barcelona 'utrpala' Realu tricu u Madridu

Cristiano Ronaldo nije se proslavio u prvih 45 minuta. Službeno najbolji igrač svijeta nije iskoristio veliku priliku u 11. minuti, kad je Toni Kroos sjajno probio lijevu stranu i ubacio odličnu povratnu loptu na deset metara, a Ronaldo ju - promašio cijelu.

Naravno, internet ovakve promašaje ne prašta i Ronaldo se ubrzo našao na meti dežurnih zafrkanata.

Ionako lošu subotu Ronaldu je dodatno pokvario njegov najljući rival Lionel Messi, koji je pogotkom s bijele točke za 2-0 usmjerio Barcelonu prema konačnoj pobjedi (3-0).