Pokrivač je povezivao vezu i napad Red Bull Salzburga

Pet pobjeda u pet utakmica skupine G Europske lige. Učinak je to Red Bulla nakon 2-1 pobjede ostvarene u srijedu u Salzburgu protiv Lazija...

Sudjelovao je u njoj 87 minuta i hrvatski igrač Nikola Pokrivač, čiju je igru nogometni portal Goal.com okarakterizirao prosječnom, ali i važnom za austrijsku momčad. Isti je izvor hrvatskog nogometaša koji je u 71. minuti zaradio žuti karton, svoj drugi u utakmicama Europa lige, ocijenio s 6.5 uz objašnjenje:
"Nije to bila jedna od njegovih najboljih utakmica, a i zaradio je žuti karton. Ali, bio je važan igrač u redovima domaćina kojima je pomagao povezivati vezni red i napad."
Po sudu Goal.coma igračem utakmice proglašen je dvostruki asistent Christoph Leitgeb (8), ofenzivni veznjak  austrijske momčadi koja će igrati u nokaut-fazi Europa lige.