Pokrivač strijelac i najbolji igrač u pobjedi Monaca

Nikola Pokrivač na najljepši je način obilježio povratak udarnu postavu Monaca. Nancyju je zabio lijep gol iz "slobodnjaka" u 62. minuti

Hrvatski reprezentativac Nikola Pokrivač odigrao je cijeli susret protiv Nancyja u Monte Carlu, a bio je ponajbolji na travnjaku. Pri rezultatu 1-0 za Monaco, u 62. minuti izveo je slobodni udarac sa nešto više od 16 metara iz kosa s desne strane i mrežu pogodio lijevom nogom. Golman je dodirnuo loptu, no udarac je bio suviše jak. Dobru formu Pokrivač je potvrdio u 86. minuti kad je asistirao Licati za treći gol Monaca. Cijelu utakmicu vrlo je dobro odradio i Dario Šimić, dok je Jerko Leko odrađivao kaznu zbog kartona.
Ivan Klasnić na terenu je proveo 79 minuta ali se opet nije uspio upisati među strijelce. Njegov Nantes remizirao je 1-1 sa Olympiqueom.