Poljska već u prvom dijelu do pobjede nad Slovenijom

Već nakon poluvremena viceprvaci svijeta su vodili 23-14, a u nastavku utakmice samo su održavali visoko vodstvo i pobijedili 33-27

Nakon poraza od Hrvatske, Poljaci više nisu imali pravo na pogrešku. Angažiranom i borbenom igrom vrlo brzo su doprvaci svijeta iz Njemačke prošle godine došli do prednosti, koja je nakon toga nezaustavljivo rasla. Slovenska obrana nije mogla zaustaviti gotovo ništa, a golman Gorazd Škof osjećao se kao na streljani. Snažni poljski šuteri bili su nezaustavljivi i već na poluvremenu Poljska je vodila devet golova razlike.
U nastavku je na gol Slovenije stao bivši igrač Zagreba Beno Lapajne, ali razlika je u tim trenucima već bila prevelika. Karol Bielicki pogađao je iz svih pozicija. Na gol Slovenije pucao je 11 puta i pritom zabio devet golova. Šest je dodao Grzegorz Tkaczyk, a nije smetalo ni što Marcin Lijewski ponovno nije odigrao gotovo ništa i iz igre pucao loših 2-7. Aleš Pajovič je predvodio Sloveniju sa sedam golova.

Poljska - Slovenija 33-27
Hrvatska - Češka 30-26