Popović izborila drugi 'lauf', mladu Ljutić dijelile su stotinke!

Popović je prvi 'lauf' završila na 27. mjesto s vremenom 53.01, odnosno 3,14 sekundi zaostatka za vodećom Slovakinjom Petrom Vlhovom, Ljutić i Komšić nisu se plasirale u drugu vožnju...

Ma, bravo! Hrvatska skijašica Leona Popović (24) izborila je drugu vožnju slaloma u Killingtonu, Sjedinjene Američke Države. Utrka se prvotno trebala voziti još jučer, no zbog nevremena odgođena je za danas.

OTKAZAN VELESLALOM Nevrijeme okovalo Killington: Ljutić nije ni dobila šansu skijati

Popović je prvi 'lauf' završila na 27. mjesto s vremenom 53.01, odnosno 3,14 sekundi zaostatka za vodećom Slovakinjom Petrom Vlhovom.

Osim najbolje hrvatske skijašice, u Killingtonu su nastupile i Zrinka Ljutić i Andrea Komšić koje nažalost nisu uspjele izboriti nastup u drugoj vožnji. Šteta, maloljetnu Ljutić je od premijernog nastupa u drugoj vožnji Svjetskog kupa dijelilo tek 0,16 sekundi!

PRIČA LEONE POPOVIĆ 'Bila sam nogometašica i igrala s dečkima jer nije bilo dovoljno cura. Ali crveni nisam dobila...'

Podsjetimo, Popović je u finskom Leviju prije tjedan dana osvojila 14. mjesto što je bio najbolji plasman karijere. Pa, zašto ga ne popraviti odmah danas...