Poraz Barcelone i Real Madrida, pobjeda Valencije

Nogometaši Villarreala svladali su Barcelonu 3-1, Valencia je pobijedila Depotivo La Corunu 4-2, a Espanyol je pobijedio Real (M) 2-1

Nogometaši Villarreala pobijedili su Barcelonu 3-1 u utakmici osmoga kola španjolskog prvenstva. Cazorla je već u drugoj minuti doveo "žutu podmornicu" u vodstvo. Deset minuta kasnije Senna iz penala povisuje na 2-0. Bojan Krkić smanjuje u 24. minuti. Mladi nogometaš tim je golom, sa 17 godina i 52 dana, postao najmlađi strijelac u službenim utakmicama u povijesti Barcelone, prestigavši dosadašnji rekord Lionela Messija (17 godina, 10 mjeseci i 7 dana). Senna je drugim golom (35.'), opet iz penala, povisio na konačnih 3-1.
Espanyol je slavio nad Real Madridom 2-1 golovima Alberta Riere (2.') i Raula Tamuda (53.'), a Sergio Ramos je ublažio poraz Reala na kraju utakmice. Sevilla je svladala Levante 2-0, a dvostruki strijelac bio je Luis Fabiano (17.' i 14.' - 11m). Valencia je na Riazoru porazila Deportivo 4-2. Pobjedu "šišmišima" osigurali su Joaquin (9.'-11m), Baraja (15.') i Morientes (38.', 74.'). Pogotke za Deportivo dali su Xisco (29.') i Diaz (87.').

REZULTATI 8. KOLA ŠPANJOLSKOG PRVENSTVA:
Villarreal - Barcelona 3-1, Sevilla - Levante 2-0, Deportivo La Coruna - Valencia 2-4, Espanyol - Real Madrid 2-1