Poraz 'kokica' na otvaranju Lige prvaka: Larvik ih 'razbio'

Rukometašice Larvika od prve do zadnje minute kontrolirale su susret, a do velike prednosti stigle su ponajviše odličnoj igri na kontre. Najbolja je bila Riegelhuth Koren

Rukometašice Podravke u prvom kolu skupine D Lige prvakinja izgubile su na gostovanju kod prošlogodišnjeg finalista Larvika sa 34-18 (17-7).

Najbolja je bila Riegelhuth Koren koja je zabila 12 golova. Kod Podravke najbolje su bile Vesna Milanović Litre s pet, te Tina Gavranić s četiri gola.

Priliku za popravak dojma 'kokice' imaju za tjedan dana kada će u Koprivnici ugostiti španjolsku Bera Beru.