Pranjić: Opet sam dio ekipe pa s osmijehom idem na trening...

Nisam zaboravljen, opet osjećam da sam dio momčadi, a zbog reprezentacije mi je iznimno drago što dobivam minutažu, rekao je Pranjić nakon pobjede u Marseilleu

Bayernov trener Jupp Heynckes ipak se sjetio “otvoriti hladnjak” i dati šansu Danijelu Pranjiću! U Marseilleu je Pranjić igrao već četvrtu utakmicu – odigrao je u posljednjih mjesec dana jednu cijelu utakmicu, a tri puta je dobio određenu minutažu.

U Bayernovu 2:0 pobjedu protiv Marseillea u prvom četvrtfinalnom dvoboju Lige prvaka ugradio je petnaestak minuta...

– Zadovoljan sam, situacija se promijenila, sve se pokrenulo nabolje i opet s osmijehom dolazim na trening. Nisam zaboravljen, opet osjećam da sam dio momčadi, a zbog reprezentacije mi je iznimno drago što dobivam minutažu u Bayernu – rekao je Danijel Pranjić nakon pobjede u Marseilleu.