Odličan rezultat Zrinke Ljutić, pogreška Leone u drugoj vožnji

Leona Popović imala je peto vrijeme prve vožnje, ali je napravila veliku grešku u drugom laufu koja ju je koštala borbe za postolja. Zrinka Ljutić završila je 10. i time nastavila vrlo dobru formu

Peto mjesto i samo 0.49 sekundi zaostatka značilo je borbu za postolje u Killingtonu. Nažalost, jedna je greška udaljila Leonu Popović od borbe za postolje, ali i velike bodove u slalomu koje se održalo u američkom skijalištu Killington.

Hrvatska reprezentativka tako je završila na posljednjem, 30. mjestu druge vožnje s 4.06 sekundi zaostatka za pobjednicom Mikaelom Shiffrin (1:42,02), koja je tako osvojila 90. utrku u karijeri, od toga čak 55. u slalomu i ukupno šestu u Killingtonu.

Druga je završila Petra Vlhova (+0,33s), a treća Wendy Holdener (+1,37s).

SVE JE BOLJA Zrinka Ljutić nakon samo jedne utrke popravila rezultat karijere u veleslalomu! Pobjeda Lare Gut

HRVATSKA HEROINA Popović za 24sata: Postolje mi je najbolji poklon za rođendan!

Zrinka Ljutić završila je deseta u utrci s 19. vremenom druge vožnje. Za pobjednicom je kasnila 2,26 sekundi.