Primera: Mate Bilić svojim golom presudio Espanyolu

Mate Bilić, hrvatski nogometni reprezentativac i napadač Sportinga iz Gijona, postigao je jedini gol na utakmici protiv Espanyola, ogledu 10. kola

Mate Bilić, hrvatski nogometni reprezentativac i napadač Sportinga iz Gijona, postigao je jedini gol na utakmici protiv Espanyola, ogledu 10. kola španjolske Primere. Već u 3. minuti se Bilić najbolje snašao u suparničkom šesnaestercu, te je laganim trzajem prevario suparničkog golmana, Kamenoga, za 1-0. Sporting je igrao samo s jednim napadačem u formaciji (Bilić), koji je na terenu proveo svih 90 minuta i bio najveća opasnost za suparnika. Treća je ovo domaća pobjeda Sportinga u sezoni, a drugi gol novopečenog hrvatskog napadača Mate Bilića.