Priznao da nije bio penal pa otkrio što su mu rekli suigrači: Samo sam uštedio vrijeme sucu

Sucima je sve to teško procijeniti u žaru borbe, ali kad kasnije gledamo usporene snimke, vidimo da nismo ni mi igrači uvijek objektivni, rekao je Varaždinov kapetan Kolarić i dodao: 'Sa sucem Kolarićem nisam u rodu'

Dinamo je uz puno muke i s igračem više od 33. minute pobijedio Varaždin s 3-1 u 13. kolu HNL-a. Iako su pala četiri pogotka, potez utakmice dogodio se u 57. minuti. Sudac Patrik Kolarić dosudio je penal za Varaždin nakon što je Dinamov golman Dominik Livaković srušio gostujućeg nogometaša Matiju Kolarića.