Prosinečki ide dalje u kupu, drugoligaš namučio Kayseri

Robert Prosinečki sa svojim Kayserisporom prošao je u četvrtfinale prve faze Turskog kupa svladavši 15. momčad druge lige Pazarspor 2-1 nakon preokreta

Nogometaši Kayserispora u četvrtak navečer izborili su četvrtfinale prve faze Turskog kupa svladavši uz puno muke Pazarspor. Momčad Roberta Prosinečkog tek je u završnici preokrenula 15-plasiranu momčad druge lige svladavši ju 2-1.

Poveli su gosti preko Aydile u 54. minuti, a onda je Kayserispor krenuo u totalnu ofenzivu, koja se na kraju isplatila. U 75. minuti izjednačio je Cleyton, a pobjedu je u 83. minuti donio Biseswar.

Tako je Prosinečki dobio malo radosti s obzirom da njegova momčad ne igra dobro u turskom prvenstvu.