Prvi poraz u SEHA-i: Zagreb pao na gostovanju u Bjelorusiji

Nakon tri uzastopne pobjede rukometaši CO Zagreba morali su se suočiti s prvim porazom u SEHA ligi. Bolji je u Bjelorusiji bio Meškov Brest, koji je slavio 21-19

Rukometaši CO Zagreba nisu uspjeli nastaviti stopostotni pobjednički niz u regionalnoj SEHA ligi. U nedjelju u 5. kolu pretrpjeli su prvi poraz ove sezone izgubivši na gostovanju u Bjelorusiji od Meškov Bresta 21-19.

Momčad Borisa Dvoršeka odigrala je dobro prvo poluvrijeme, koje je otišlo na stranu Zagrebaša s minimalnom prednošću 8-9, no Bjelorusi u nastavku uspijevaju preokrenuti i povećavati vodstvo, koje je dosegnulo i do četiri gola razlike.

Zagreb se pokušao vratiti u samoj završnici, no domaćini su rutinski sačuvali prednost za njihovu drugu pobjedu uz dva poraza.

Zagrebaši sljedeću utakmicu igraju kod kuće protiv vodećeg Prešova 15. listopada.