PSG slavio uvjerljivo, Bayern i Hertha izborili polufinale kupa

PSG je u osmini finala francuskog kupa pobijedio Lyon na Parku prinčeva 3-0. Bayern je u njemačkom kupu istim rezultatom dobio Bochum te izborio polufinale...

Nogometaši Paris Saint Germaina u najzanimljivijem su susretu osmine finala francuskog Kupa na svom Parku prinčeva uvjerljivo svladali Lyon sa 3-0 (0-0).

Parižane je ka pobjedi s dva gola poveo Ibrahimović (62, 67), a konačni rezultat postavio je Rabiot (75) koji se prilikom postizanja pogotka nalazi u debelom zaleđu.

Krasnu utakmicu odigrali su Bordeaux i Nantes, a nakon 120 minuta punih preokreta uspješniji su sa 4-3 bili gosti. Nantes je poveo golom Bammoua (6), Bordeaux je preokrenuo na 2-1 preko Crivellija (22) i Biyoga Poka (51).

Susret je u produžetak odveo Sigborsson (66). U dodatnih 30 minuta prvi je do prednosti stigao Malcom (98), no završni preokret kreirali su Audel (114) i Bedoya (118).

Bayern i Hertha preko drugoligaša do polufinala

Bayern je izbacio Bochum, a Hertha Heidenheim za prolazak u polufinale njemačkog kupa.

Bavarce je predvodio Lewandowski s dva gola, a Thiago je zabio jedan gol u 3-0 pobjedi protiv Bochuma.

Hertha je uz dosta muke slavila protiv Heidenheima uz dva gola Vedada Ibiševića i Haraguchija za 3-2.

Ranije su polufinale izborili Werder i Borussia Dortmund.