Psu je šesnaesterac poslužio kao toalet tijekom utakmice

Argentinska prvoligaška utakmica prekinuta je nakon što je nezvani gost ulaskom u teren zabavio navijače na stadionu tijekom susreta Rosario Centrala i River Platea

Argentinski prvoligaški susret prekinut je zbog nesportskog ponašanja, a počinitelj je morao biti iznijet s terena. Nije bio ozlijeđen, ali je prije izlaska ostavio "potpis" na terenu.

Igralo se drugo poluvrijeme utakmice između Rosario Centrala i River Platea i trenutni rezultat bio je 1-1 kada je golman Rosarija Mauricio Caranta otkrio da pas njegov šesnaesterac koristi kao toalet.

Igra je bila zaustavljena nekoliko minuta dok su igrači pokušavali nezvanog gosta izbaciti s terena. Nakon nekoliko minuta uspio ga je uhvatiti veznjak Rosaria Jesus David Mendez. Utakmica je završila 1-1.