Putevima Reala: Trećeligaš iznenadio slabi Villarreal

Bez prednosti na uzvrat u šesnaestini finala odlazi Villarreal, koji je gostovao kod Puertollana, dok je drugoligaš Salamanca slavio protiv Racinga 1-0...

Slično kao Real Madrid na gostovanju kod Alcocrona mogao se provesti i Villarreal kod Puertollana, prosječne trećeligaške španjolske momčadi koja je preko Alvara Valdesa povela već u 14. minuti. Konačnih 1-1 postavio je Robert Pires u 65., a valja naglasiti da je prvoligaš cijelo drugo poluvrijeme odigrao s igračem više. Još jedna loša vijest je ozljeda Senne, premda se još ne zna koliko je ozbiljna. Salamanca je pogotkom veznjaka Salva Seville svladala Racing Santander, dok je ogled prvoligaša između Valladolida i Malage pripao domaćinu za kojeg su pogotke postigli Arzo i Costa. Gol nade za Malagu s bijele točke u 28. minuti zabio je Crespi.