Qarabag šokirao Kopenhagen! Azerbajdžanci su u Ligi prvaka

Qarabag je izgubio u Danskog kod Kopenhagena 2:1, no zbog 1:0 Liga prvaka će se igrati u Azerbajdžanu. Domaćinu nisu bili dovoljni golovi Santadera i Pavlovića...

Liga prvaka igrat će se i u Azerbajdžanu jer je Qarabag zbog gola u gostima izbacio Kopenhagen. Prošli su i Sporting, APOEL te CSKA Moskva.

Skupine je izborio Sporting Lisabon i to nakon što je u gostima s 5:1 dobio rumunjski FCSB. Nakon 0:0 u prvoj utakmici, danas se otvorilo u 13. minuti kada je za goste zabio Doumbia. U 20. minuti domaćin se vraća preko Maranhaa, no u nastavu gosti su zabili još četiri gola preko Acune, Martinsa, Dosta i Battaglije za potvrdu prolaza.

APOEL je u Pragu s 0:0 protiv Slavije potvrdio 2:0 iz prve utakmice, dok je CSKA i u uzvratu slavio protiv Young Boysa. Nakon 1:0 u prvoj utakmici, večeras je u Moskvi bilo 2:0 golovima Šenikova i Džagojeva.

Qarabag je izgubio u Danskog kod Kopenhagena 2:1, no zbog 1:0 Liga prvaka će se igrati u Azerbajdžanu. Domaćinu nisu bili dovoljni golovi Santadera i Pavlovića, dok je gostima gol vrijedan Lige prvaka zabio Ndlovu.