'Rakitić je imao nesreću što je igrao za ekipu koja je izgubila'

Zabio je s bijele točke i bio jedan od glavnih razloga buđenja Seville u prvom poluvremenu, dok je u drugom zabio fantastičan gol, o Rakitiću piše Goal.com

Rakitić je imao nesreću što je igrao za gubitničku stranu, napisao je o igri Ivana Rakitića na Santiago Bernabeuu ugledni nogometni portal Goal.com.

U porazu Seville 7-3 hrvatski reprezentativac je zabio dva gola, a bio je blizu i trećeg, ali je promašio penal. Za predstavu u Madridu dobio je trojku.

- Zabio je s bijele točke i bio jedan od glavnih razloga buđenja Seville u prvom poluvremenu, dok je u drugom zabio fantastičan gol - piše Goal.com.

Luka Modrić igrao je od 71. minute što mu nije bilo dovoljno za ocjenu. Čak tri igrača Reala dobila su maksimalnu peticu. Riječ je o Cristianu Ronaldu, Garethu Baleu i Karimu Benzemi.