Rakitić zabio u visokoj pobjedi svoje Seville nad Espanyolom

Nogometaši Seville svladali su na svom Sanchez Pizjuanu Espanyol s 4-1, a strijelac četvrtog gola bio je Ivan Rakitić kojemu je to 12. ovosezonski gol u Primeri

Sevilla je u 32. kolu španjolskog prvenstva na svom Sanchez Pizjuanu svladala Espanyol 4-1 i tako se učvrstila na petom mjestu tablice sa samo tri boda manje od četvrtog Athletica i mjesta koje vodi u kvalifikacije za Ligu prvaka.

Domaćine je pred nešto više od 26.000 gledatelja u vodstvo doveo Stephane M'Bia u 18. minuti, a na 2-0 povisio je Kevin Gameiro na samom kraju prvog poluvremena.

Smanjili su gosti u 47. kada je Sergio Garcia zabio iz penala, a u 62. minuti utakmice u igru je umjesto Bacce ušao i hrvatski reprezentativac Ivan Rakitić

U 84. Gameiro je svojim drugim golom donio 3-1, a u 89. minuti susreta Rakitić je odlično primio jednu dugu loptu Argentinca Pareje i još boljim udarcem s nekih 12 metara iskosa s desne strane zabio svoj 12. gol sezone za konačnih 4-1 Seville.