Real laganini do osmine finala: Šesticom su ispratili Melillu...

Po dva pogotka za momčad europskog prvaka postigli su Asensio (33, 35) i Isco (47, 83), a po jedan Sanchez (39) i Junior Vinicius (75). Za goste je jedini gol postigao Qasmi iz kaznenog udarca u 81. minuti...

Nogometaši Real Madrida plasirali su se u osminu finala španjolskog Kupa kralja, nakon što su u uzvratnoj utakmici odigranoj u četvrtak na Santiago Bernabeuu pobijedili trećeligaša Melillu sa 6-1 (3-0) te potvrdili uvjerljivu pobjedu iz prvog dvoboja (4-0) i s ukupnih 10-1 prošli u sljedeću fazu natjecanja.

Trener Madriđana Santiago Solari u ovoj je utakmici izostavio iz sastava najboljeg nogometaša svijeta Luku Modrića, koji nije bio ni na klupi za pričuvne igrače.

U četvrtak je među 16 najboljih u španjolskom Kupu prošao i Levante koji je pobijedio drugoligaša Lugo sa 2-0 u uzvratu, nakon što je u prvom dvoboju bilo 1-1.