Real pobijedio Philadelphiju, preokret Uniteda, Juve izgubio

Pripremne utakmice nogometaša polako se bliže kraju, a većina velikih klubova na američkim je turnejama. Real je tako minimalno pobijedio Philadelphiju 2-1

Mnogi jaki europski nogometni klubovi trenutačno se nalaze na svojim američkim turnejama gdje se pripremaju za nadolazeću sezonu. U Sjedinjenim Državama su tako, u ovom trenutku, Manchester United, Real Madrid, Juventus...

Manchester United i Real su u subotu navečer upisali nove pobjede, pa je tako Fergusonov sastav bio bolji od Chicago Firea 3-1, dok je momčad Josea Mourinha s 2-1 pobijedila Philadelphiju Union.

Manchester je na poluvremenu gubio 1-0, ali je u nastavku okrenuo rezultat i pogocima Rooneya, Silve i Nanija pobijedio 3-1. Callejon i Özil su u prvih deset minuta donijeli Realu prednost od 2-0 protiv Philadelphije koju su održali do kraja, uz jedan primljeni gol.

Juventus je, pak, odigrao na tlu SAD-a prijateljski ogled protiv lisabonskog Sportinga. Pobijedili su Portugalci 2-1. Djalo je postigao dva pogotka u prvom dijelu za Sporting, dok je počasni gol za Torineze deset minuta prije kraja postigao neuništivi Alessandro Del Piero.