Real utrpao pet golova, Modrić je napustio igru zbog ozljede

Nogometaši madridskog Reala pobijedili su Levante u gostima s 5-0. Luka Modrić igrao je do 79. minute, poslije čega je napustio igru šepajući nakon oštrog starta

Cristiano Ronaldo pogađao je mrežu Levantea u 13. i 61. minuti, čime je predvodio Real na putu do još jedne uvjerljive pobjede. Protiv Levantea je završilo 5-0. Madridski je klub došao do 18. boda u sezoni, Barcelona s utakmicom manje ima 19 na vrhu ljestvice.

Osim Ronalda, pogađali su i Javier Hernandez u 38. minuti, James Rodriguez u 66. i Isco u 82. minuti. Luka Modrić imao je dvije velike prilike za gol u istoj akciji u drugom poluvremenu kod rezultata 0-4, ali prvi udarac s desetak metara obranio mu je Diego Marino, pa je odbijanac Modrić poslao pored gola.

Veći je problem to što je u 79. minuti odšepao izvan igre nakon jednog oštrijeg starta domaćeg igrača pred šesnaestercem Reala. Modrić je igru napustio uz veliki pljesak nekoliko tisuća gostujućih navijača u Valenciji.

Athletic Bilbao i Celta Vigo odigrali su 1-1, Barcelona je pobijedila Eibar, a još igraju Cordoba i Malaga.