Realovo čudo od djeteta srušilo Englesku! Brazil pokorio London

Endrick je bio strijelac jedinog gola u klasiku svjetskog nogometa koji se održao na kultnom Wembleyju. Poslužio ga je suigrač iz kluba i reprezentacije Vinicius Junior

Nogometna reprezentacija Brazila svladala je Englesku s minimalnih 1-0 gostujući na Wembleyju u prijateljskom dvoboju.

U sadržajnom dvoboju jedini je pogodak pao u 80. minuti, a postigao ga je 17-godišnji napadač Endrick nakon odličnog dodavanja Viniciusa Juniora. Endrick je u igru ušao u 71. minuti zamijenivši Rodryga.

Gostujuću pobjedu ostvarila je i Austrija koja je s 2-0 slavila protiv Slovačke u Bratislavi. Christoph Baumgartner je već u 1. minuti svladao Martina Dubravku, a konačnih 2-0 postavio je Andreas Weimann u 82. minuti.

KAO U VIDEOIGRI VIDEO Pogledajte najbrži gol u reprezentativnom nogometu! Podolski više nije rekorder

Dvoboj Irske i Belgije u Dublinu završio je bez pogodaka, a najbliže mu je bila domaća reprezentacija koja je u 28. minuti imala kazneni udarac zbog igranja rukom. Evan Ferguson je bio izvođač, ali je njegov udarac belgijski vratar Matz Sels uspio obraniti.

Pogodaka nije bilo ni u Kopenhagenu, gdje je Danska na Parkenu ugostila Švicarsku