Remi Betisa i Valladolida, Babić ušao u 87. minuti

Betis je u 17. kolu španjolskog prvenstva remizirao s Real Valladolidom. Betisu je ovo četvrta utakmica zaredom bez poraza

Hrvatski reprezentativac Marko Babić ušao je u igru u 87. minuti, a Betis je remizirao u gostima kod Valladolida (0-0) u utakmici 17. kola Primere. Betisu je ovo već četvrta utakmica zaredom bez poraza uključujući pritom i dvoboj u Kupu protiv drugoligaša Elchea. Uspješan niz počeo je nakon što je Hectora Cupera na klupi zamijenio novi trener Paco Chaparro.
Espanyol je svladao Atletico Madrid u gostima 2-1 i zamijenio ga na trećeme mjestu Primere. Strijelci za Espanyol bili su Raul Tamudo  (53.') i Luis Garcia (85.'). Gol za momčad s Vincente Calderona zabio je Portugalac Simao (37.'). Domaći su od 29. minute igrali bez isljučenoga Agüera, a od 55. minute i bez Pernie.
Villarreal i Recreativo iz Huelve podijelili su bodove. Poveo je Recreativo golom Camunasa (37.'), a izjednačio je Turčin Nihat dvije minute poslije.
Athletic Bilbao i Real Murcia odigrali su 1-1 u zadnjem dvoboju 17. kola Primere.

REZULTATI 17. KOLA ŠPANJOLSKOG PRVENSTVA:
Atletico Madrid – Espanyol 1-2 (Simao 37 / Tamudo 52, L. Garcia 85), CK: Agüero (29/Atletico), Pernia (54/Atletico)
Levante – Deportivo 0-1 (Sergio 85-11m), Osasuna – Mallorca 3-1 (Font 8, Plašil 46, H. Viana 92 / Güiza 48), Valladolid – Betis 0-0, Villarreal – Recreativo Huelva 1-1 (Nihat 38 / Camuñas 37), Barcelona - Real Madrid 0-1 (Baptista 37.), Athletic Bilbao - Murcia 1-1(Campo 54./Aranzubia 54.)