Remi Portsmoutha, Niko Kranjčar spasio gol s crte

Portsmouth je na Fratton Parku odigrao 1-1 s Chelseajem. Niko Kranjčar odigrao je vrlo dobar susret, a spasio je i gol kad je Ballack pucao glavom

Niko Kranjčar odigrao je vrlo dobrih devedeset minuta u derbiju protiv Chelseaja na Fratton Parku. Tri puta je Krunchie imao priliku zaprijetiti iz slobodnog udarca, ali nije bio precizan. Niko je odlično reagirao i pri Ballackovu udarcu kad je loptu glavom izbacio s gol crte. Poveli su Londončani preko novopridošlog igrača iz Boltona Nicolasa Anelke (55.'). Izjednačio je Jermain Defoe (64.'), koji je stigao u Pompey u zimskom prijelaznom roku. Iako je Tottenham odigrao sjajnu utakmicu i vodio do 94. minute golom Berbatova 1-0 u dvoboju s liderom Premiershipa Manchester Unitedom, momčad Alexa Fergusona ipak je izbjegla poraz. “Crvene vragove” spasio je Argentinac Carlos Tevez koji je nakon kornera bio najspretniji na prvoj stativi te pogodio mrežu domaćina za 1-1. Blackburn i Everton odigrali su utakmicu bez golova. Liverpool je uvjerljivo svladao Sunderland 3-0 golovima Croucha (57.'), Torresa (69.') i Gerrarda (89 - 11m).

REZULTATI 25. KOLA:
Tottenham - Manc United 1-1 (Berbatov 20 / Dawson 90-ag) Portsmouth - Chelsea 1-1 (Defoe 64 / Anelka 55)
Birmingham - Derby County 1-1 (Larsson 68 / Villa 89)
Blackburn - Everton 0-0
Reading - Bolton 0-2 (Nolan 33, Helguson 58)
Wigan - West Ham 1-0 (Kilbane 45)
Liverpool - Sunderland 3-0