Remi u 'malom' derbiju: Bjelica ni na tribinama nije odmarao

U srijedu igraju Dinamo i Hajduk, a u nedjelju smo u Zagrebu imali uvod derbijem drugih momčadi naših najvećih klubova. Završilo je bez golova, sudila je Sanja Rođak-Karšić, a tribine su ispunili igrači Dinama

Dinamo II i Hajduk II odigrali su 0-0 u dvoboju 18. kola Druge HNL na Hitrec-Kacijanu.

Modri u srijedu igraju četvrtfinale juniorske Lige prvaka protiv Chelseaja, pa je Igor Jovićević kalkulirao sa sastavom. Nije bilo mladih zvijezda Marina, Franjića, Gjire, Baturine,...

Bio je to dvoboj oca i sina na suprotnim stranama, Domagoj Kosić pomoćnik je u Dinamu, a sin Filip igrao je za Hajduk od 73. minute.

Hajduk je mogao do vodstva u 29. minuti, ali je Michele Šego prvo s pet metara pucao u Horkaša, a onda mu je odbijanac s dva metra obranio golman Dinama. Bila je to i najbolja prilika na utakmici. Hajduk je imao veći posjed lopte, ali nije bilo prilika.

Na kraju je ovaj "mali derbi" završilo s prijateljskih 0-0. Veliki nas čeka u srijedu na Poljudu.

Utakmicu koju je na Hitrec-Kacijanu sudila Ivana Martinčić gledali su brojni prvotimci Dinama, a na tribinama je bio i Nenad Bjelica i bilježio sva važna zapažanja...