RG: Karlović nije uspio; Murray uvjerljivo slavio 3-0 u setovima

U trećem kolu Ronald Garrosa, hrvatski predstavnik Ivo Karlović nije uspio prirediti senzaciju protiv Andyja Murraya. Škot je i sedmi uzastopni put pobijedio Hrvata

Niti u sedmom međusobnom susretu, Ivo Karlović nije uspio srušiti Andyja Murraya. Škot se pokazao prejakim za našeg predstavnika koji je puno griješio, posebno u prvom setu koji je pripao Murrayu rezultatom 6-1. Trajalo je to svega 27 minuta.

U drugom je setu div sa Šalate počeo ozbiljnije igrati, no gubitak vlastitog servisa nije mogao nadoknaditi što je Murraya odvelo do 2-0 u setovima rezultatom 6-4. Postojale su indicije da bi se Ivo mogao vratiti u meč, što se u trećem setu i dogodilo.

Zaigrao je gotovo ravnopravno i doveo situaciju do tie breaka u kojem je majstori, no nažalost, Škot je to odradio prilično koncentrirano i kvalitetno što mu je bilo dovoljno za sedmu uzastopnu pobjedu protiv Karlovića u meču koji je trajao puna dva sata.

• Nažalost, div sa Šalate nije uspio osvojiti niti treći set, iako je dogurao do tie breaka. Murray osvaja set rezultatom 7-6 i prolazi u narednu rundu. 6-1, 6-4, 7-6 bio je ukupan rezultat u korist škotskog predstavnika
  • Karlović je podigao razinu svoje igre u odnosu na prvi set, međutim, nedovoljno da bi mogao parirati danas raspoloženom Andyju Murrayu. Škot je osvojio drugi set rezultatom 6-4 i ima ukupnih 2-0. Teška situacija za dr. Ivu...
  • u prvom setu koji je trajao svega 27 minuta, Škot je posve nadigrao našeg predstavnika i zasluženo upisao osvajanje prvog seta rezultatom 6-1