Rhein Necker Loewen kod kuće slavio protiv Celja

U prvoj utakmici trećeg kola drugog kruga LP-a, rukometaši Löwena slavili su na domaćem terenu protiv Pivovarne Laško iz Celja rezultatom 31-26

Na poluvremenu su gosti iz Celja imali pogodak prednosti (16-15), ali već početkom nastavka njemačka momčad očekivano preuzima konce u svoje ruke. U 43. minuti tako Rhein Neckar ima tri gola viška (25-22), ali Slovenci u idućih pet minuta ne primaju niti jedan gol, zabijaju tri i izjednačuju rezultat. Ipak, tada domaćini ponovo rade seriju od 3-0, te odlaze na kraju do pobjede i šestog boda u skupini. Najefikasniji kod domaćina bili su Gensheimer s osam i Sigurdsson sa sedam golova. Kod poražene momčadi najviše je zabio Kokšarov, šest golova.