Riječani se nakon poraza od Intera ipak nisu sramili

Svi su pokazali htijenje, ali praktički osiguranu pobjedu odnijele su nam pogreške naše obrane, izjavio je Robert Rubčić nakon poraza od Intera

Moramo se sramiti utakmice protiv Intera, samo tako možemo protiv Zagreba očekivati rezultat za miran uzvrat, rekao je prije prve utakmice protiv “pjesnika” trener Rijeke Robert Rubčić.
Novi strateg kluba s Kantride vjerovao je da nakon poraza od Intera na Kantridi može pobijediti Zagreb na svom stadionu. I bili su Riječani na najboljem putu, imali vodstvo od 2-0 u 80. minuti. No u zadnjih 10 minuta prosuli su to vodstvo i sada nemaju miran uzvrat.
- Svi su pokazali htijenje, ali praktički osiguranu pobjedu odnijele su nam pogreške naše obrane - izjavio je Robert Rubčić.
Kako igra u posljednje vrijeme i “prosipa” bodove, čini se da je za Rijeku odgoda utakmice protiv Dinama dobrodošla.