Rijeka igra šampionski: U 15 minuta Dancima zabili tri gola

Rijeka je u Portugalu danas slavila 3-0 protiv danskog Aarhusa. Svi golovi pali su u zadnjih 15 minuta, a posebno je inspiriran bio Rumunj Florentin Matei koji je zabio dva gola. Matjaž Kek može biti zadovoljan

Rijeka je u Portugalu razbila danski Aarhus 3-0 na pogon Florentina Mateia. Rumunj je letio po terenu, uspio je zabiti dva gola (73. i 80. minuta) i još asistirati za treći Alexanderu Gorgonu (85. minuta). Momčad koja drži 11. mjesto u danskom prvenstvu nije imala odgovor na riječki blitzkrieg. Ukoliko se uspije realizirati transfer Nikice Jelavića, trener Matjaž Kek imat će slatke brige pri sastavljanju ofenzivne linije.

Riječani su i na ovoj utakmici imali podršku vjerne Armade.

Iduća utakmica Riječana na rasporedu je ovu subotu od 14:00 sati, kad će im se suprostaviti švedski Djurgarden.