Rijeka pobijedila u četvrtfinalu Kupa: Moises srušio Osijek

Nogometaši Rijeke i Osijeka, nakon čak tri odgode, odigrali su prvu četvrtfinalnu utakmicu Hrvatskog kupa, a na Kantridi je domaćin slavio 1-0 golom Brazilca

Nakon tri odgode zbog katastrofalnih uvjeta travnjaka na Kantridi, nogometaši Rijeke i Osijeka konačno su odigrali prvu četvrtfinalnu utakmicu Hrvatskog kupa. Riječani su na svojem travnjaku osigurali minimalnu 1-0 pobjedu uoči uzvrata u Gradskom vrtu.

Iako se činilo da će utakmica završiti bez golova, domaćin je ipak došao do vodstva u 81. minuti, a gol je zabio novo brazilsko pojačanje Moises.

Utakmica Rijeke i Osijeka trebala se igrati u prosincu, no zbog Rijekinih obveza u Europskoj ligi premjestili su je na 4. veljače. Druga odgoda stigla je prije dva tjedna zbog potopljenog terena kao i prije tjedan dana. Uzvrat će se igrati 12. ožujka.