Robertu Prosinečkom druga uzastopna pobjeda u Superligi

Domaćini su poveli u 43. minuti golom Gekasa. Preokret i tri boda gostima, odnosno Prosinečkom, svojim su golovima donijeli Bobo u 49. i Mouche u 65. min.

Momčad Kayserispora, koju vodi hrvatski stručnjak Robert Prosinečki, proslavila je u 20. kolu turskog prvenstva gostujuću pobjedu kod Akhisar Belediyespora 2-1…

Domaćini su poveli u 43. minuti golom Gekasa. Preokret i tri boda gostima svojim su golovima donijeli Bobo u 49. i Mouche u 65. minuti.

Kayserisportu je to druga uzastopna pobjeda u prvenstvu, a na ljestvici zauzima 11. mjesto s 25 bodova.