Roma svladala Juventus i ušla u polufinale Kupa, čeku ju Inter

Vučinić je zabio u 65. minuti s lijeve strane lijepim udarcem koji je završio u maloj mreži Storarijeva gola, a Taddei u prvoj minuti sudačke nadoknade potvrdio prolazak

Nogometaši Rome plasirali su se u polufinale Talijanskoga kupa pobjedom u Torinu kod Juventusa. Bilo je 2-0 uz golove Mirka Vučinića i Rodriga Taddeija, pa "vučici" sada slijedi sraz protiv Intera za plasman u finale natjecanja...

Pobjednika toga meča čekat će bolji iz ogleda Palerma i Milana.

Crnogorski napadač rimskoga kluba zabio je u 65. minuti s lijeve strane lijepim udarcem koji je završio u maloj mreži Storarijeva gola, a Taddei u prvoj minuti sudačke nadoknade potvrdio prolazak dalje. Oba gola za goste došla su nakon De Rossijevih dodavanja.

Upitna iz utakmice, u kojoj je Roma nedvojbeno bila bolja momčad, ostaje sporna situacija iz 86. minute. U jednom od napada Juventusove momčadi Mexes je u svom kaznenom prostoru nepropisno zaustavio Alessandra Del Piera, međutim, ništa nije svirano. Koju minutu kasnije dugu loptu Danielea De Rossija akrobatski je pospremio Taddei...